Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Seniorzy w sercu Tomaszowa

Spotkanie poświęcone profilaktyce chorób układu krążenia i zapobieganiu zawałowi serca odbyło się 23 lutego w Urzędzie Miasta. W programie nie zabrakło wykładów i degustacji dietetycznych dań. Każdy mógł również dokonać pomiaru cukru, ciśnienia oraz analizy składu ciała.

FOT

Prelekcje m.in. na temat profilaktyki chorób układu krążenia wygłosili: dr hab. n. med. Tomasz Pawłowski, mgr Kinga Skrzypczyk, mgr Maja Cisowska, Katarzyna Łuczak i Maciej Tyczyński z serialu “Młodzi Lekarze”.  Uczestnikom spotkania towarzyszyli prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kuchta i sekretarz miasta Katarzyna Marchewka. Wydarzenie poprowadziła Elżbieta Przedbora.

FOTO

Prezydent Marcin Witko powitał seniorów w „sercu miasta” i podkreślił, że choroby kardiologiczne są nadal tymi, które najczęściej dotykają Polaków. Zapowiedział przekształcenie Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w placówkę służącą również dorosłym. Nie zabrakło też głosów pacjentów tomaszowskiego centrum kardiologii "Scanmed", którzy opowiedzieli o tym, jak zmienili swoje złe nawyki takie jak palenie tytoniu.

 

 

 

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij