Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-10-08

Ruszają zapisy na darmowe nauki jazdy na łyżwach

Arena Lodowa zaprasza na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach- zapisy od 5 października. Nowy projekt areny rusza 17 października, czyli tydzień po otwarciu lodowiska i potrwa do końca roku. Na jakich zasadach?

Projekt dedykowany jest wszystkim powyżej 5 roku życia, mogą w nim uczestniczyć osoby z całego powiatu tomaszowskiego. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku podczas ogólnodostępnych ślizgawek w godzinach: 18:00 i 19:30 na torze długim oraz krótkim (w przypadku jego dostępności). Każdemu uczestnikowi zajęć przysługują 3 bezpłatne lekcje wstępnej nauki jazdy (w tym wejścia na lód) pod okiem wykwalifikowanych instruktorów łyżwiarstwa. Każdy zainteresowany zobowiązany jest do posiadania własnego sprzętu oraz do wcześniejszych zapisów drogą elektroniczną.

Wierzymy, że projekt przyczyni się do popularyzacji łyżwiarstwa i aktywnego spędzania czasu. Może dzięki tym działaniom znajdziemy nowe talenty. Zasady projektu, który dofinansowany jest przez Ministerstwo Sportu, w pełni opisuje regulamin zamieszczony na stronie www.arenalodowa.pl

I Ty możesz wziąć udział, zapraszamy!

Źródło: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij