Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Rozwój kultury oraz międzysektorowa wymiana doświadczeń - konferencja w MCK-u

9 marca w Miejskim Centrum Kultury odbyła się konferencja nt. rozwoju kultury oraz międzysektorowej wymiany doświadczeń w województwie łódzkim. Była to okazja do wymiany pomysłów na rozszerzenie współpracy, zmierzającej do realizacji wspólnych pomysłów stanowiących jeszcze bogatszą ofertę dla mieszkańców miasta, powiatu i województwa.

Zdjęcie ilustrujące informację


Stałe wsparcie w tej kwestii oferuje Łódzki Dom Kultury, tj. porady prawne, kilka galerii na cele wystawowe, scenę na promocję zespołów rockowych oraz pomoc w redagowaniu wniosków aplikacyjnych.

W spotkaniu wzięło udział blisko 50 uczestników: m.in. zastępca prezydenta Tomaszowa Zofia Szymańska, dyrektorzy miejskich i gminnych placówek kultury, przedstawiciele organizacji pozarządowych działających w powiecie tomaszowskim w obszarze kultury, przedstawiciele Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego.

Konferencja była zainicjowana przez marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia, dyrektora Łódzkiego Domu Kultury Jacka Sokalskiego oraz dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim Barbarę Przybysz.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij