"Rejs na czystą wyspę". IV edycja Tomaszowskiego Festiwalu Ekologicznego

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim oraz ENERIS Surowce S.A. zapraszają dzieci i młodzież z powiatu tomaszowskiego do udziału w Tomaszowskim Festiwalu Ekologicznym „Rejs na czystą wyspę”. To już czwarta edycja działania, które na dobre wpisuje się w kalendarz tomaszowskich imprez kulturalnych. Tradycyjnie miesiące wiosenne stały się dla nas okresem obcowania z przyrodą, a co za tym idzie podejmowaniem inicjatyw na rzecz ochrony środowiska.

FOT

W trakcie tegorocznej edycji „Rejsu na czystą wyspę” zapraszamy do udziału w czterech modułach konkursowych:

• plastycznym – na plakat ekologiczny
  • fotograficznym – ekologia w obiektywie
  • wokalnym – na piosenkę ekologiczną
  • twórczym – recykling fashion – na ekologiczną kreację lub ekologiczny przedmiot

Podsumowanie konkursu nastąpi w dniu 1 czerwca. Więcej informacji, regulaminy konkursu na stronie internetowej www.mck-tm.pl lub bezpośrednio w siedzibie filii „Tkacz”, ul. Niebrowska 50.