Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Przyjęto Program współpracy z organizacjami pozarządowymi

Na ostatniej sesji przyjęto Program współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021. Przyjęcie przedmiotowego programu wynika z obowiązku ustawowego.

Program obejmuje wybrane najważniejsze sfery zadań publicznych, które Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki zamierza realizować wspólnie z organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego oraz określa cele, zasady i formy tej współpracy. Główne cele programu to m.in. upowszechnianie przyjętego modelu współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi, promowanie i upowszechnianie modelu współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi, rozwój i promowanie dialogu obywatelskiego, budowanie lokalnych partnerstw dla realizacji zadań publicznych, promowanie inicjatyw oddolnych, aktywizowanie osób starszych i młodzieży, włączanie mieszkańców miasta w definiowanie i rozwiązywanie problemów społecznych, tworzenie przyjaznego środowiska lokalnego dla rozwoju organizacji pozarządowych i rozwój wolontariatu.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij