Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Przebudowa ul. Mostowej [OBJAZDY MZK]

Na 10 października zaplanowano rozpoczęcie przebudowy ul. Mostowej w Tomaszowie Mazowieckim. Powstanie nowa nawierzchnia, chodnik, ścieżka rowerowa, zatoki autobusowe i oświetlenie typu LED. Inwestycja zostanie wykonana na zlecenie Zarządu Dróg Powiatowych, przy dofinansowaniu z budżetu miasta.

FOTO

Powiat przebuduje ul. Mostową na odcinku od rzeki Wolbórki do skrzyżowania z ul. Zawadzką i ul. Niebrów. W ramach prac wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, zostaną  przebudowane wodociągi i sieć gazowa. Drogowcy wykonają nową nawierzchnię asfaltową, ciąg pieszy i rowerowy, a także oświetlenie uliczne z wymianą istniejących opraw na oprawy tupu LED. Przebudowane zostaną również zatoki autobusowe.

Inwestycja zostanie dofinansowana z budżetu miasta. Radni Rady Miejskiej przekazali na to zadanie 1,6 mln zł.


Objazdy dla linii MZK

10 października od godz. 8.00 zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów dla linii Nr 3 i 14 w związku z remontem ul. Mostowej od rzeki Wolbórki do skrzyżowania z ul. Zawadzką i ul. Niebrów .

Linia Nr 3

- kursy wykonywane do Niebrowa, Chorzęcina odbywać się będą objazdem ulicami: Legionów, E. Orzeszkowej, Zawadzką z pominięciem przystanków przy Farbiarskiej i Hallera – trasa objazdu obowiązuje też dla kursów wykonywanych od Niebrowa i Chorzęcina za wyjątkiem kursów:

- kurs godz.: 7:32  z Niebrowa z trasą przejazdu ulicami: Zawadzką, E. Orzeszkowej, Legionów, Farbiarska, Bema, Fabryczna, Legionów, Słowackiego i dalej stałą trasą,

- kurs godz.: 12:44 z Słowackiego i 15:28 z pl. Kościuszki z trasą przejazd od Legionów ulicami: Fabryczna, Bema, Farbiarska, Legionów, E. Orzeszkowej, Zawadzką i dalej stałymi trasami,                  

- kursy o godz. 8:32 z Wąwału i godz.: 15:22 z Ciebłowic wykonywany do Zawadzkiej zamiast do Hallera.

Linia Nr 14

- kursy o godz. 9:03 i 16:12 będzie wykonywany od pętli przy Zawadzkiej  zamiast od Hallera.

Kursy linii Nr 3 i 5 dla których Mostowa jest pętlą krańcową wykonywane będą bez zmiany trasy z obsługą przystanków przy Hallera, za wyjątkiem kursów z godz.: 8:32 z Wąwału i 15:22 z Ciebłowic których trasy są opisane powyżej.

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij