Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Projekt „Dopalacze – życia wypalacze” z dofinansowaniem

W wakacje rozpocznie się projekt „Dopalacze – życia wypalacze”. Będą to działania związane z zapobieganiem i walką z dopalaczami wśród dzieci i młodzieży z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Na realizację projektu, Urząd Miasta pozyskał dofinansowanie ramach programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

FOTO, WPS

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak zaakceptował dofinansowanie 99 projektów zgłoszonych przez wojewodów, w ramach programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”. Wśród nich znalazł się wniosek Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim „Dopalacze – życia wypalacze”. Wartość projektu to 77.169 zł, w tym 60.589 zł stanowi dotacja przyznana w ramach programu.

Projekt będzie realizowany od wakacji i potrwa do końca roku. W ramach realizacji zadania planowane są happeningi, zajęcia rekreacyjne, szkolenia i konferencje.

Patronem  programu „Razem bezpieczniej” jest jego twórca i pomysłodawca Władysław Stasiak, były minister spraw wewnętrznych i administracji oraz szef Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. 10 kwietnia 2010 r. zginął w katastrofie smoleńskiej.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij