Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2017-06-02

Premiera spektaklu „Cukinodo, Cukinoda”

Tomaszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejskie Centrum Kultury, w poniedziałek 29 maja, zaprosili mieszkańców na premierę spektaklu pt. „Cukinodo, Cukinoda” na podstawie tekstów K.I. Gałczyńskiego w reżyserii Przemysława Sowy. W rolę aktorów wcielili się słuchacze TUTW z grupy teatralno-rozrywkowej „Zapominajki”.

FOTO

W spektaklu wystąpili: Elżbieta Jakóbczyk, Barbara Skawińska, Janina Kalinowska, Kazimierz Matecki, Irena Jęczmień, Elżbieta Kieszek, Janina Kisielińska, Danuta Kostrzewa, Barbara Kusińska, Sabina Fronckiewicz, Urszula Wojciechowska, Elżbieta Ołubek, Lech Kozdrój.

Wszystkich, którzy nie mieli możliwości uczestnictwa w premierowej odsłonie scenek rodzajowych z „Teatrzyku Zielona Gęś”, zapraszamy 8 czerwca o godz. 18, do DOK-u przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny. Dużo humoru i absurdu, naprawdę warto.

foto: Krystyna Stawińska


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij