Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Prace drogowe przy Rondzie Anny Walentynowicz - zmiany dla linii MZK nr 4 i 12

W związku z kolejnym etapem prac drogowych na rondzie przy zbiegu ulic: Dzieci Polskich, Zawadzka, Milenijna, od dnia 09 sierpnia br. (poniedziałek) od godz. 07:30 obowiązuje do odwołania zmiana trasy dla linii 4 i 12.

Kursy linii nr 4 zostają skrócone do łącznika przy Biedronce. Odjazdy z przystanku tymczasowego od łącznika w kierunku centrum odbywały się będą zgodnie z czasami odjazdów z przystanku Dzieci Polskich – Zawadzka.

Dla linii nr 12 ulega zmianie trasa przejazdu dla kursów w południe ( z godz.: 13 i 14 ). Pozostałe kursy stałą trasą b/z.

Autobus jadąc ulicą Warszawską skręci w ulicę Ujezdzką i dalej w Milenijną z obsługą przystanków zgodnie ze stałym kierunkiem. Po zawróceniu na parkingu Ceramiki przejedzie dalej stałą trasą do FM Logistic. Kursem od FM Logistic autobus zawróci na ulicy Milenijnej, a następnie przejedzie ulicami Ujezdzką i Warszawską w kierunku Ludwikowa. Przystanki przy ulicy Dzieci Polskich nie będą obsługiwane.
Źródło: MZK w Tomaszowie Mazowieckim


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij