Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Poznaliśmy „Tomaszowskie Talenty”

„Tomaszowskich talentów” w Tomaszowie nie brakuje. W czwartek, 1 lutego w Miejskim Centrum Kultury Tkacz odbyła się kolejna edycja feryjnego konkursu pod tą samą nazwą. Serca jury skradli…Podczas wydarzenia uczestnicy prezentowali talenty z różnych dziedzin. Śpiewali, grali na instrumentach i tańczyli. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie kreatywności. Po obejrzeniu prezentacji, jury w składzie: Izabela Śliwińska, Katarzyna Goljat oraz Karolina Ziętek przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 1-3:

I miejsce – Aleksander Gronostaj, Joanna Kraczkowska

W kategorii klas 4-6:

I miejsce – Magdalena Kosylak, Maria Wójcik

II miejsce – Lena Mierzwa, Maja Chyb

W kategorii klas 7-8:

I miejsce – Dominika Kwiatkowska Konkurs Tomaszowskie

Talenty został zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Wszystkim uczestnikom organizatorzy składają serdeczne gratulacje.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij