Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Powiatowe eliminacje OKR – zapraszamy do udziału

Kochasz poezję? Chcesz się zmierzyć z interpretacją wybranych utworów? A może wolisz je zaśpiewać lub przedstawić w teatrze jednego aktora? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w powiatowych eliminacjach 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 5 kwietnia o godz. 10 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Browarnej 7. Na zgłoszenia czekamy do 27 marca.W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci oraz dorośli i seniorzy. Przesłuchania prowadzone będą w czterech turniejach: recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatru jednego aktora i poezji śpiewanej.

Karty zgłoszenia udziału w eliminacjach powiatowych 69. OKR wraz ze szczegółowym regulaminem są do pobrania na stronie głównego organizatora konkursu − Towarzystwa Kultury Teatralnej − www.tkt.art.pl lub na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim – www.mck-tm.pl.

Wypełnione należy złożyć do 27 marca 2024 roku osobiście w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-18), w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.30) lub drogą elektroniczną na adres: katarzyna.goljat@mck-tm.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 44 712 23 69 lub 44 724 53 23.

Na zwycięzców czekają dyplomy, nagrody oraz nominacje do etapu rejonowego OKR, który odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 10 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Tomaszowski oraz Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Serdecznie zapraszamy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij