Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Poszukują szklanych pamiątek

W ramach projektu „Ziarnko do ziarnka, aż powstanie szklana malowanka” Miejskie Centrum Kultury przeprowadza zbiórkę szklanych pamiątek po hutach, które działały niegdyś na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Będą one uatrakcyjnieniem listopadowej wystawy, podczas wydarzenia podsumowującego projekt.

W związku z nim, organizatorzy zwracają się z prośbą do osób, które posiadają w swoich zbiorach wyroby szklane pochodzące z piotrkowskich hut (Kara, Hortensja, Feniks) o ich użyczenie na czas wystawy. Pamiątki wrócą do właścicieli po jej zakończeniu.

Zbiórka trwać będzie do 6 listopada. Miejsce dostarczenia wyrobów: PTT Groty Nagórzyckie (ul. Pod Grotami 2/6) w godzinach otwarcia placówki. Oświadczenie o użyczeniu [do pobrania na mck-tm.pl lub w miejscu zbiórki] należy dostarczyć wraz z wyrobem szklanym. Więcej informacji pod numerem telefonu 44 710 05 32.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij