Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Podziel się klimatem Świąt!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego na wymianę świątecznych ozdób i dekoracji. Zrób u siebie świąteczne porządki. Wybierz ozdoby świąteczne, które od lat zajmują tylko miejsce w szafie. A może zmieniasz wystrój domu i bombki, światełka nie pasują do nowego klimatu?

Przynieś do nas, przekaż innym lub wymień się. W ten sposób ozdoby świąteczne zyskają drugie życie, a inni ludzie uśmiech na twarzy.Punkt wymiany ozdób:

Kiedy? - 2 grudnia 2023 roku (sobota),

Gdzie? - Plac Kościuszki, domek Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki i Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, przyjmowanie ozdób i dekoracji od godz. 13.00.

O której? - Wymiana w godzinach 15.00-19.00.

Artykuły przeznaczone do wymiany powinny być w dobrym stanie, kompletne, nieuszkodzone.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia przy ul. P.O.W. 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, bud. C, pokój nr 2, tel. 44 724 23 11 wew. 575, 576.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij