Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Podziękowania dla radnych V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszowa

W czwartek, 28 września w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie podsumowujące V kadencję Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Z młodymi radnymi spotkali się Marcin Witko, prezydent Tomaszowa, Beata Stańczyk, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego oraz Tomasz Migała, dyrektor Wydziału Kultury i Sportu. Podczas spotkania podsumowano działalność rady, która przez ostatnie dwa lata pracowała pod  przewodnictwem Olafa Woźniaka.  

W trakcie trwania kadencji nastoletni radni wzięli udział w wielu imprezach promocyjnych, patriotyczno-religijnych czy charytatywnych organizowanych przez Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim oraz podległe mu placówki tj. m.in. kiermasz mikołajkowy, Dni Tomaszowa, Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego czy Bieg Tropem Wilczym. Młodzi radni byli współorganizatorami debaty międzypokoleniowej „Mozaika wieku”, a także wspierali działania promujące nowo powstałą placówkę dla dzieci i młodzieży „Miasto dzieci i młodzieży”. Wzięli również udział w wycieczce do Sejmu RP.

Podczas spotkania młodzież otrzymała listy gratulacyjne oraz drobne upominki. Prezydent życzył im przede wszystkim powodzenia w realizacji marzeń, ale także zachęcił, by młodzież została ambasadorami Tomaszowa wśród swoich rówieśników.


Natomiast już w poniedziałek, 2 października 2023 w szkołach na terenie miasta odbędą się wybory radnych na nową, szóstą już kadencję. Kampania wyborcza w szkołach właśnie trwa. Nazwiska dwudziestu nowych młodych radnych poznamy lada dzień.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij