Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Pochwal się talentem

Umiesz śpiewać lub tańczyć? Grasz na jakimś instrumencie lub potrafisz żonglować? Masz zdolności aktorskie lub parodystyczne? A może chcesz pochwalić się innymi oryginalnymi zainteresowaniami lub talentami? Jeśli choć na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, zgłoś swój udział w konkursie Tomaszowskie Talenty ‘2022, który odbędzie się 23 lutego w Miejskim Centrum Kultury Tkacz.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Tomaszowa Mazowieckiego, którzy chcą pochwalić się innym swoim talentem lub ciekawą pasją. Można zaprezentować umiejętności: wokalne, taneczne, sportowe, parodystyczne, komiczne, aktorskie, cyrkowe itp.

Jury oceniać będzie uczestników w trzech kategoriach wiekowych: klas 1-3, 4-6 i 7-8. W każdej kategorii laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody. Udział w przeglądzie konkursowym jest bezpłatny.

Wypełnione karty uczestnictwa, które wraz ze szczegółowym regulaminem można pobrać ze strony www.mck-tm.pl, należy przesłać do 18 lutego br. pocztą elektroniczną na adres: zgloszenia@mck-tm.pl lub w tym samym terminie dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18.

Prezentacje konkursowe odbędą się 23 lutego (od godz. 10) w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zgłoś się! Wystąp! Wygraj!

Dodatkowo w czasie ferii Miejskie Centrum Kultury zaprasza miłośników filmów animowanych na „Bajkowe poranki”, które w lutym odbywać się będą: 12, 19 i 26 w godz. 10-13. Poza seansem na dzieci czekają ciekawe warsztaty: muzyczne, literackie, plastyczne, teatralne itp. Bezpłatne wejściówki do odebrania w MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej.

Tych, którzy lubią zagadki, zabawy w detektywów oraz historię, ucieszy gra miejska „Bystre oko”, w której będzie można wziąć udział w czasie ferii we wtorki i czwartki w godz. 10-13. Karty do gry wydawane będą w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29.

Nie nudź się w domu. Baw się z nami!

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij