Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Piłkarze Widzewa odwiedzili tomaszowską „dziesiątkę”

Kilkuset uczniów z klas I-VIII ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim w czwartek, 20 lutego wzięło udział w spotkaniu z zawodnikami klubu sportowego Widzew Łódź. Odbyło się ono w ramach projektu „Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport”.

 
razem trenujemy sport SP 10

Zajęcia przeprowadzono w trzech grupach: dla klas I-III, IV-V oraz VI-VIII. Dzieci wysłuchały prelekcji i obejrzały film o historii i obecnych osiągnięciach klubu piłkarskiego Widzew Łódź, a także opowieści zawodników o ich przygodzie z piłką, treningach oraz potrzebie prowadzenia zdrowego stylu życia.

W programie spotkania znalazły się też konkursy wiedzy o Widzewie, a także sprawnościowe. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy pakiet: koszulkę, kubek i plan lekcji z logo projektu „Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport”. Był też czas na autografy od piłkarzy i wspólne zdjęcia.

Celem projektu, który został zgłoszony i wybrany do realizacji w czwartej edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego (w kategorii projektów społecznych uzyskał 2 087 głosów), jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie umiejętności pracy drużynowej, rozwijanie pasji sportowych, jak również przeciwdziałanie różnego rodzaju uzależnieniom, w tym behawioralnym.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij