Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Piknik w rodzinny w Przedszkolu nr 17

Piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną z okazji Dnia Rodziny odbył się 1 czerwca w Przedszkolu nr 17.Impreza rozpoczęła się od wspólnego występu dzieci ze wszystkich grup , które wierszami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. To dla nich przedszkolaki intensywnie ćwiczyły układ choreograficzny i piosenki, które uświetniły uroczystość. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: zabawy i konkurencje sportowe. Nie zabrakło również smacznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Niespodzianką okazało się przygotowane przez rodziców przedstawienie dla dzieci i zaproszonych gości zrealizowane na podstawie wiersza „Rzepka” pod kierownictwem Iwony Bernacik oraz Angeliki Szymańskiej. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków oraz rodziców dowodzą, iż piknik był udany.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij