Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Park Niebrowski – konsultacji ciąg dalszy

W środę (20 lipca) odbędą się kolejne konsultacje nt. zagospodarowania Parku Niebrowskiego, prowadzone w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

 Zdjęcie z poprzednich konsultacji społecznych

Przedstawiciele zespołu projektowego, w skład którego wchodzą pracownicy ASP w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego i SGGW wraz z Młodzieżową Radą Miasta zapraszają wszystkich chętnych na kolejną już rozmowę dotycząca zagospodarowania przestrzeni na osiedlu Niebrów. Tym razem zbierane będą opinie nt. już zgromadzonych pomysłów oraz ich rozmieszczenia w terenie.

 

Spacerujących po osiedlu członków zespołu można będzie spotkać w środę. W imieniu konsultantów serdecznie zapraszamy do podzielenia się swoimi uwagami i pomysłami.

 

Przypomnijmy, że projekt „Park Niebrowski – przestrzeń kształtowana z udziałem mieszkańców” wygrał głosowanie na projekty ogólnomiejskie w ubiegłorocznej, I edycji budżetu obywatelskiego. Projekt zakłada modernizację dziedzińca Zespołu Szkół nr 4, budowę miasteczka ruchu drogowego oraz przeprowadzenie konsultacji społecznych nt. dalszego zagospodarowania przestrzeni na osiedlu Niebrów.

 

W tegorocznej edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy osiedla zgłosili 3 konkurencyjne projekty dotyczące zagospodarowania przestrzeni wokół OK Tkacz. Środowe konsultacje będą okazją do spotkania się wnioskodawców z zespołem projektowym i być może wypracowania jednego, wspólnego projektu.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij