Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ogólnopolski zjazd szkół im. ks. Jana Twardowskiego

Dyrekcja, uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 9 im. ks. J. Twardowskiego wzięli udział w ogólnopolskim zjeździe szkół im. ks. Jana Twardowskiego i ks. J. Ziei.Społeczność szkolna wzięła udział w uroczystościach zorganizowanych przez Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie. W Polsce jest około 300 szkół noszących imię księdza Jana Twardowskiego. Wśród uczestników znalazły się m.in. szkoły z woj. kujawsko-pomorskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, łódzkiego. Łącznie, około 300 uczniów wraz z nauczycielami oraz sztandary 17 placówek noszących imię ks. J. Twardowskiego.

W harmonogramie zjazdu była wspólna msza św. w Świątyni Opatrzności Bożej, obiad, warsztaty teatralne oraz zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II. Do Warszawy uczniowie podróżowali razem z uczniami i nauczycielami zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w niedalekim Kamieniu.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij