Oferta DOK na ferie

Dzielnicowy Ośrodek Kultury filia MCK w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do skorzystania z oferty placówki w okresie ferii zimowych.

W pierwszym tygodniu proponuje WARSZTAT-owo w DOK-u, na które zaprasza dzieci, rodziców i dziadków:
16 i 18 stycznia w godz. 10-12 na warsztatach ceramicznych uczestnicy będą tworzyć  "Ceramiczny obraz w technice sgraffito". Warsztaty mają charakter integracyjny i skierowane są zarówno do dzieci jak i dorosłych. Uczestnictwo jest nieodpłatne. Warsztaty poprowadzi Aleksandra Dębiec artysta ceramik. Zapisy w siedzibie placówki przy ul. Gminnej 37/39 lub pod nr tel.  44  723-15-15.
19 stycznia w godz. 17.30-20 podczas warsztatów filcowania na sucho uczestnicy będą tworzyć "Upominek dla babci i dziadka": torby filcowe, etui na telefon, etui na okulary. Realizatorem tych warsztatów będzie Piwnica Kreatywności Moniki Szulczyk. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł. Zapisy do 17 stycznia 2017 r. w siedzibie placówki lub pod numerami telefonów: DOK - 44 723 15 15, Monika - 506 836 710.

W drugim tygodniu, 23-27 stycznia 2017 r. DOK zaprasza dzieci w wieku 6 - 13 lat na ferie pod hasłem KOSMOS w DOK-u DOK w KOSMOSIE.
W programie placówka oferuje:
- zajęcia muzyczne, plastyczne, literackie, taneczne i rekreacyjne: "Planeta moich marzeń", "Dzieci pana Astronoma", "Kosmiczna wyprawa rakietą", "Kosmiczne wygibasy",
- kolorowe eksperymenty naukowe
- seans w kinie "Helios" "Gwiezdne wojny: Łotr 1"
- wycieczkę do Łodzi 25 stycznia 2017 w tym  wizytę w "Muzeum Fabryki" (zwiedzanie i zajęcia warsztatowe) oraz seans w Planetarium w EC1 "Dwa szkiełka"
- seans filmowy "Królowa Śniegu 3: Ogień i lód" w sali "Włókniarz"
- drugie śniadania.
Koszt tygodniowego uczestnictwa wynosi 100 zł.
Koszt uczestnictwa w samej wycieczce wynosi 60 zł.
Zapisy na ferie w DOK-u, ul. Gminna 37/39 lub pod nr tel. 44 723 15 15  do 18 stycznia 2017.

Źródło: Dzielnicowy Ośrodek Kultury