Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Oblicza miłości ‒ spotkanie biblioterapeutyczne dla młodzieży w MBP

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” ‒ te słowa zaczerpnięte z „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego były mottem spotkania, które 14 lutego, z okazji walentynek, zorganizował Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

 
walentynki w MBP 2020

W zajęciach biblioterapeutycznych wzięli udział szóstoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 10, z którymi organizatorki wydarzenia rozmawiały o różnych obliczach miłości i przyjaźni, odwołując się do wybranych lektur ‒ „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego oraz „Dziewczyny mistrza” Katarzyny Ryrych. Mówiły o tym, jak ważna w takich relacjach jest szczerość, partnerstwo, wyjaśnianie niedomówień czy uwalnianie emocji.

Uczniowie brali udział w zabawach integracyjnych, burzy mózgów, pracowali nad tekstem i swobodnie wypowiadali się na temat uczuć, jakie towarzyszą przy nawiązywaniu nowych kontaktów międzyludzkich.

Źródło: Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij