Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

O ekologii na placu Kościuszki

24 września w godzinach 13-18 na placu Tadeusza Kościuszki przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zorganizują wydarzenie promujące Program Czyste Powietrze, w ramach którego na placu stanie stoisko w postaci pokoju zadań TASK ROOM. Jest to specjalny kontener, w którym zostanie przeprowadzonych około 20 minutowych rozgrywek dla uczestników gry (grupy 2-5 osobowe), gry poświęconej różnym zadaniom z zakresu ochrony środowiska. Atrakcją wydarzenia będzie również bolid solarny drużyny Lodz Solar Team z Politechniki Łódzkiej, prezentujący możliwości wykorzystania energii słonecznej w transporcie samochodowym.

Ponadto, w namiotach promocyjnych WFOŚiGW w Łodzi pracownicy Funduszu będą udzielali informacji mieszkańcom miasta na temat szczegółów Programu Priorytetowego Czyste Powietrze oraz przyjmowali wspólnie z pracownikami punktu konsultacyjnego przy Urzędzie Miasta wnioski do Programu, którego celem jest poprawa jakości powietrza i zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij