Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Nowy rozkład jazdy – konsultacje jeszcze do 9 października

Przypominamy o trwających konsultacjach społecznych MZK dotyczących wprowadzenia nowego rozkładu jazdy i nowych tras linii komunikacyjnych (do 9 października).

Najistotniejsze zmiany w nowym rozkładzie jazdy obejmują:

- wprowadzenie linii 4A na trasie z dworca PKP do ronda przy skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej oraz Dzieci Polskich i dalej do Ludwikowa (lub w wybranych kursach do Białobrzeg) – jak linia 4. Linia 4A funkcjonowałaby w dni powszednie po godz. 19, w soboty po godz. 16 a w niedziele przed godz. 7 oraz po godz. 15;

- linia nr 1 – zmiana trasy i przejazd ulicą Niską; - linia nr 6 – zmiana trasy prowadzącej do dworca PKP;

- linia nr 8 – zmiana ilości kursów i wsparcie przez linię nr 38; - linia nr 9 – zmiana trasy i przejazd ulicą Chopina;

- linia nr 36 – kursy wykonywane ul. Mireckiego zostałyby przydzielone do linii 37, w ten sposób autobusy linii 36 i 38 zawsze kursowałyby przez Brzustówkę i Wąwał, a autobusy linii 37 – ul. Mireckiego.

Konsultacje są prowadzone w formie zbierania uwag i wniosków w formie papierowej lub elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego - formularz.


Wypełnione formularze konsultacyjne należy składać:

- drogą elektroniczną na adres: zdium@tomaszow-maz.pl w tytule podając: „Konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji rozkładu jazdy”;

- drogą korespondencyjną na adres: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Warszawska 119, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji rozkładu jazdy” w okresie od dnia 18 września 2023 r. do dnia 9 października 2023 r. (liczy się data wpływu do Zarządu);

- osobiście w siedzibie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, przy ul. Warszawskiej 119, pok. nr 4 lub w sekretariacie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij