Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Nowy komendant Straży Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim [WIDEO]

Sławomir Wieruszewski został nowym komendantem Straży Miejskiej. To były komendant I Komisariatu KMP w Łodzi i ekspert Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej. W poniedziałek (3 kwietnia) nowego komendanta Straży Miejskiej oficjalnie przedstawił prezydent Marcin Witko.

FOTO

Sławomir Wieruszewski dzisiaj rozpoczął pracę w Straży Miejskiej. W Sali Obrad tomaszowskiego magistratu odbyło się oficjalnie przedstawienie nowego komendanta. Jego kandydatura została pozytywnie zaopiniowana przez Komendanta Wojewódzkiego w Łodzi. Wcześniej, Sławomir Wieruszewski wygrał konkurs na to stanowisko, ogłoszony przez Urząd Miasta. W sumie, wpłynęły dwie oferty, ale tylko jedna spełniła wymogi formalne.

Nowy komendant Straży Miejskiej ukończył Wyższe Studia Podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (kierunek administracja) oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie (kierunek: Administracja w Zakresie Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego). Przeszedł szereg kursów m.in.: dla dowódców Akcji i Operacji Policyjnych, w zakresie zarządzania w Jednostce Organizacyjnej Policji, rozbrajania urządzeń wybuchowych, zwalczania przestępczości zorganizowanej i wiele innych. Był m.in. Komendantem I Komisariatu KMP w Łodzi, ekspertem Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Łodzi CBŚ KGP, kierownikiem Referatu I Sekcji Kryminalnej IV Komisariatu Policji KMP w Łodzi. 
Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij