Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Nabór uczestników projektu pn. „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”

Miejskie Centrum Kultury 15 kwietnia ogłosiło nabór uczestników do projektu pn. „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”. Projekt jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


nabór uczestników projektu


Celem projektu jest podniesienie świadomości na temat wagi czystości języka polskiego w kontaktach międzypokoleniowych oraz aktywizacja społeczności lokalnej, zwłaszcza dzieci, młodzieży, seniorów i osób niepełnosprawnych przejawiająca się we wspólnym stworzeniu spektaklu. Pierwsze warsztaty – literackie odbędą się już niebawem 26 i 27 kwietnia, a kolejne – aktorskie już 6 i 7 maja. Grupa scenograficzno-techniczna dołączy w trakcie trwania prób do spektaklu.

Wszelkie działania projektowe z udziałem uczestników będą realizowane w filiach Miejskiego Centrum Kultury oraz na terenie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego w okresie od 26.04.2019 do 18.06.2019.

Zapraszamy! Uczestnictwo w projekcie jest nieodpłatne, a liczba miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego deklarowania swojego udziału.

 

Regulamin i karta uczestnictwa do pobrania na stronie http://mck-tm.pl/kto_brzydko_pisze

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij