Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


MZK, ZDW w Łodzi – informacje [aktualizacja komunikatu]

Od 30 do 31 sierpnia br. dla autobusów MZK będzie obowiązywał feryjny rozkład jazdy (bez kursów szkolnych). Natomiast od 1 września wprowadzony zostaje szkolny rozkład jazdy, czyli powrócą do rozkładu linie nr 31, 32 i wszystkie kursy szkolne (zwiększona zostaje ilość kursów i wprowadzona zostaje korekta dla obowiązujących). Wymiana rozkładów przystankowych nastąpi w sobotę i w niedzielę (28-29.08).

MZK przypomina o obowiązujących objazdach i zmianach tras w związku z trwającym remontami dróg. Zgodnie z informacją od ZDW w Łodzi na drodze wojewódzkiej nr 713  8 września br. nastąpi  tymczasowe zamkniecie dla ruchu ulicy Radomskiej. Na czas prowadzony prac w ciągu ulicy Radomskiej część kursów linii nr 8 zostanie skrócona do pętli Ludwików przy Jana. Dzielnica Białobrzegi obsługiwana będzie autobusami linii nr 36, 37 i 38 i wyznaczonymi kursami linii nr 8 przez Szymanówek - Wąwał do Opoczyńskiej.

Ponadto, na rondzie Dmowskiego od 27.08. zostanie zmieniona organizacja ruchu. Zmiana polegać będzie na wprowadzeniu ruchu wahadłowego na drugą stronę, tj. samochody będą poruszać się po nowo wybudowanej części ronda – ul. Głowackiego oraz ul. Nowowiejską. Ulica Mościckiego zostanie nadal zamknięta dla ruchu.
Źródło: Miejski Zakład Komunikacyyjny w Tomaszowie Mazowieckim, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij