Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Momentum - wernisaż wystawy fotografii w DOK-u

22 kwietnia w Dzielnicowym Ośrodku Kultury, w realizowanym cyklu "Ludzie z pasją", odbył się wernisaż  wystawy fotografii zatytułowanej Momentum. Autorami zdjęć są Monika Saktura i Jerzy Ratajski.

Wernisaż wystawy

Artystyczną atmosferę wieczoru stworzyli młodzi artyści skupieni w Klubie Przyjaciół Literatury i Zespołach Teatralnych "Misz-masz" i "Horrorek", w interpretacji których, publiczność wysłuchała kilku "Rymowanek" autorstwa Jerzego Ratajskiego, a także Maciej Smoluch, tomaszowski gitarzysta flamenco, który zaprezentował nastrojowe, własne kompozycje tego gatunku w krótkim recitalu.

Wystawę można oglądać do końca maja w siedzibie placówki przy ul. Gminnej 37/39.

Monika Saktura, tomaszowianka, jest instruktorką tańca i fitness w DOK-u, choreografką i animatorką kultury. Fotografia jest jedną z jej pasji. Na wystawie prezentuje zdjęcia otaczającej nas przyrody i krajobrazy.

Jerzy Ratajski od ponad ćwierć wieku jest zawodowo związany z Tomaszowem, jako lekarz wiele lat pracował w Oddziale Dziecięcym i tyle samo w Poradni TOM-MED. Fotografowanie to także jedno z wielu jego zainteresowań, podobnie jak poznawanie nowych miejsc, żeglowanie a także tworzenie utworów poetyckich, nazywanych przez autora "Rymowankami".


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij