MOK na najbliższe dni

W najbliższym czasie w MOK-u, filii Miejskiego Centrum Kultury, odbywać się będzie szereg ciekawych imprez. Już dziś zapraszamy

Warsztaty ręcznego lepienia w glinie

Miejskie Centrum Kultury, filia MOK zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty ręcznego lepienia w glinie oraz pokaz wypału metodą raku w plenerze, które odbędą się 27 maja (sobota) w godzinach 10-14. Zapisy w sekretariacie MOK-u ul. Browarna 7 lub pod nr tel. 44 724 42 93. Wstęp wolny.

Plakat z informacjami o warsztatach

Premiera spektaklu grupy teatralno-rozrywkowej „Zapominajki”

Tomaszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na spektakl w reżyserii Przemysława Sowy pt. „Cukinodo, Cukinoda” na podstawie tekstów K.I. Gałczyńskiego. 29 maja (poniedziałek) godz. 17.30 – filia „Tkacz”, ul. Niebrowska 50. Wstęp wolny.

Plakat z informacjami o spektaklu p

Oaza przygody z MCK

Miejskie Centrum Kultury, filia MOK zaprasza dzieci na wypoczynek letni organizowany w dwóch turnusach od 26 czerwca do 30 czerwca (pierwszy tydzień), od 3 lipca do 7 lipca (drugi tydzień) w godz. 9-15. W programie m.in. warsztaty edukacyjne z elementami rekreacji, warsztaty artystyczne, wycieczki autokarowe, obiady. Ilość miejsc ograniczona, uczestnictwo odpłatne. Zapisy w sekretariacie MOK-u lub pod nr tel. 44 724 42 93.

Plakat z informacjami o letnim wypoczynku