Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Młodzi czytelnicy z Dwunastki

Czytanie ma moc! Wiedzą o tym uczniowie z kl. 1a, 2a, 3a i 3b Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, którzy biorą udział w cyklicznych zajęciach rozwijających zarówno pasję czytelniczą jak i kreatywność dzieci.

W ramach zajęć uczniowie mogli spotkać się z bohaterami popularnej serii A. Maleszki o magicznym drzewie, razem z Bolkiem i Lolkiem dowiadywali się, czym zajmują się ludowy rzeźbiarz i garncarz, a z wierszami M. Rusinka odbyli podróż dookoła świata. Spotkania realizowane są we współpracy z wydawnictwem Znak Emotikon.

Ponadto dwunastkowi pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników. Dzielnie zaprezentowali się w grze terenowej, a po spotkaniu w murach szkolnej biblioteki z Wróżką i Książką mogli wreszcie wypożyczyć swoją pierwszą książkę. Oby miłość do literatury towarzyszyła im na co dzień.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij