Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Minister Radosław Domagalski w Tomaszowie Mazowieckim. Konsultacje dla przedsiębiorców

Zapraszamy małych i średnich przedsiębiorców w Tomaszowa Mazowieckiego, powiatu tomaszowskiego oraz regionu łódzkiego do udziału w spotkaniu organizowanym w ramach konsultacji społecznych Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju, które odbędzie się w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim 20 września br. w godzinach od 16 do 20. W spotkaniu uczestniczyć będzie Minister Radosław Domagalski oraz przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Radosław Domagalski-Łabędzki
fot. Ministerstwo Rozwoju

Tematem konsultacji jest "Obszar Ekspansja Zagraniczna", który programuje działania ukierunkowane na umiędzynarodowienie polskiej gospodarki i zwiększenie eksportu towarów zaawansowanych technologicznie. Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom, zainteresowanym pozyskiwaniem nowych, zagranicznych rynków zbytu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem formularza kontaktowego – w załączeniu, w terminie do 16 września (piątek) br.

Program:

16:00 – 16:30 Rejestracja uczestników / Spotkanie z mediami
16:30 – 16:40 Powitanie uczestników i otwarcie konferencji - Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego
16:40 – 17:00 Uwarunkowania i przyjęty model rozwoju kraju w obszarze zagranicznej ekspansji gospodarczej -Radosław Domagalski-Łabędzki, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju
17:00 – 18:00 Pytania z sali od przedsiębiorców – otwarta dyskusja
18:00 – 18:30 Podsumowanie sesji oraz zakończenie spotkania - Radosław Domagalski-Łabędzki, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju

Pliki do pobrania



Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij