Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mieszkanie TM Plus. Zapraszamy na spotkanie w Urzędzie Miasta

Jeszcze w tym roku, w Tomaszowie Mazowieckim zostanie ogłoszony przetarg na budowę nowych mieszkań w ramach projektu Mieszkanie TM Plus. Szczegółowe informacje na temat inwestycji przedstawi prezydent Marcin Witko podczas spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się 30 sierpnia o godz. 18.00 w Urzędzie Miasta.

Wizualizacja

Projekt Mieszkanie TM Plus został dopasowany do tomaszowskich realiów i oparty na rządowym programie Mieszkanie Plus. Regulamin opracowano na podstawie ankiet złożonych przez mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Do magistratu wpłynęło ich ponad 300.

Regulamin Projektu Mieszkanie TM Plus zostanie przedstawiony 30 sierpnia br. o godz. 18.00 podczas spotkania z mieszkańcami w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (I piętro, sala nr 22). O szczegółach opowiedzą m.in. prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko i prezes Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wioletta Magin.

Przy ul. Barlickiego 18/22 powstanie 138 lokali mieszkalnych: jednopokojowych (28-30 m2), dwupokojowych (35-54 m2) i trzypokojowych (51-66 m2), a także 130 miejsc parkingowych zlokalizowanych w garażu na poziomie zero. Mieszkania będą na wynajem z opcją dojścia do własności już po 10 latach.

Projekt będzie realizowany przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij