Miejskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty edukacyjne

Miejskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie szkoły i przedszkola na warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Literatura na wesoło, Animacje z rymami, Zabawa w teatr, Teatrolandia, Muzyczne malowanki, Bawimy się ceramiką oraz Warsztaty mydełkowe - to oferta warsztatów prowadzonych przez profesjonalną kadrę instruktorów MCK. Odbywają się one w określone dni w placówkach: MCK Tkacz, MCK Browarna oraz MCK Za Pilicą. Można również skorzystać z możliwości dojazdu do danej szkoły i przeprowadzenia warsztatów na miejscu.

Więcej informacji o warsztatach, dostępnych terminach i płatnościach - w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18, kamienica starego sądu, I piętro) oraz telefonicznie pod nr 44 712 23 69.