Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Miejskie Centrum Kultury z dofinansowaniem

36 tysięcy złotych ‒ tyle otrzymało Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim  na realizację autorskiego projektu pn. „Symfoniczna Rozkładanka”. Pieniądze pochodzą z rządowego programu „Kultura w sieci” i ‒ co ważne ‒ w stu procentach pokryją koszt zaplanowanych działań.


Projekt zakłada organizację warsztatów muzycznych online, podczas których ich uczestnicy będą mogli zapoznać się z budową orkiestry symfonicznej i poszczególnymi sekcjami oraz ich możliwościami muzycznymi. Podsumowaniem będzie koncert w wykonaniu orkiestry, który również będzie dostępny online.

Celem „Symfonicznej Rozkładanki” jest zwiększenie obecności kultury w życiu społecznym, zaś proponowana forma pozwoli na edukację muzyczną bez wychodzenia z domu oraz rozwój aktywności twórczej wśród szerokiego grona odbiorców. Działania warsztatowe będą miały za zadanie przygotować i zachęcić odbiorców do poszukiwania form samorozwoju, pogłębiania wiedzy i umiejętności muzycznych.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij