Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Miejska Wigilia na placu Kościuszki – bądźmy razem!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowe wydarzenie dla każdego z nas. Serdecznie zapraszamy 22 grudnia na plac Kościuszki, na którym odbędzie się Miejska Wigilia. Nie zabraknie ciepłego posiłku, życzeń i duchowych uniesień.

 

Spotkanie rozpoczynamy o 17 jasełkami w wykonaniu Teatru „Prawdziwego”. Następnie będzie chwila na życzenia, dzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie i ciepły posiłek.

- Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. 22 grudnia będziemy mieli okazję do złożenia sobie życzeń, podzielenia się opłatkiem. Zapraszam wszystkich mieszkańców. Nie każdy ma to szczęście, że może spędzić wigilię w gronie najbliższych. Dlatego szczególne myślę w tym czasie o osobach samotnych czy potrzebujących. Bądźmy razem, dając sobie wzajemnie oparcie. Bardzo dziękuję firmie „Deko Smaku”, która postanowiła przygotować dla mieszkańców coś smacznego, a która w każde święta pamięta o potrzebujących – mówi prezydent Tomaszowa Marcin Witko.

Serdecznie zapraszamy!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij