Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Micro Runamgeddon w Tomaszowe Mazowieckim!

Takiego wydarzenia w Tomaszowie jeszcze nie było. Już za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się tu Micro Runmageddon, specjalna formuła ekstremalnego biegu z przeszkodami. Na startujących czekać będzie 2 km trasy z ponad 10 przeszkodami. Zostanie przygotowany również tor dla najmłodszych w ramach formuły Runmageddon Kids. A dla tych, którzy chcą dopingować startujących, organizatorzy przygotują atrakcje dodatkowe.

Zdjęcie z runmageddonu

        Runmageddon to cykl najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie. Uczestników przyciąga różnorodnością tras, interesującymi przeszkodami, chęcią przeżycia przygody, zmierzenia się ze swoimi słabościami i poczucia wspaniałej atmosfery tworzonej przez startujących. Już 29 lipca, specjalna wersja Micro Runmageddon, będąca przedsmakiem Runmageddonu, zawita do Tomaszowa Mazowieckiego.

Startujący będą mogli zmierzyć się z ponad 10 przeszkodami, które zostały dobrane ze względu na poziom trudności, tak aby każdy mógł podjąć wyzwanie – zarówno Ci co uwielbiają sport na co dzień, jak i uprawiają go tylko okazjonalnie. Impreza odbędzie na tomaszowskich Błoniach przy powstającej pierwszej w Polsce Arenie Lodowej (ul. Strzelecka). Na śmiałków czekać będą takie przeszkody jak: Porodówka, Wietkongi, Poręcze, Wdowa, Mostek Tybetański, Ściany, Kokon,  Równoważnia, Trylinki czy blisko 2,5 tony worków z piaskiem.

W Tomaszowie swoich sił będą mogły spróbować również dzieci.  Zostanie dla nich przygotowana specjalna trasa w ramach formuły Runmageddon Kids. Na trasie o długości 1 km, z co najmniej 10 przeszkodami mogą wystartować dzieci w wieku 4-11 lat. Dzieci czeka gwarantowany ubaw po pachy i szeroki uśmiech.

 

Przydatne informacje:

Zapisy internetowe (www.runmageddon.pl/zapisy) trwają do 28 lipca (piątek) do godz. 15.00. Zapisy w Biurze Zawodów będą możliwe w sobotę w godz. 8.00-10.30. Odbiór numerów startowych będzie możliwy w sobotę 29 lipca od godz. 8.00 w Biurze Zawodów na Błoniach.

Cena startu wynosi 60 zł przy zapisach internetowych, oraz 80 zł w dniu imprezy.
Ceny Runmageddon Kids wynoszą 29 zł przy zapisach internetowych i 50 zł w dniu imprezy.

 

Starty:

Micro Runmageddon, starty rozpoczną się w sobotę od godz. 10.15 w seriach co 15 min.

Runmageddon Kids, starty rozpoczną się od 10:15 do 12.15 (serie co 30 min).

plakat akcjiTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij