Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Michał Bajor wystąpi w Tomaszowie

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza wszystkich seniorów na koncert z okazji Dnia Tomaszowskich Seniorów, który odbędzie się 22 października 2017 roku o godzinie 18.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego przy ul. L.W. Maya 11/15. Gwiazdą wieczoru będzie Michał Bajor – znany dobrze wszystkim wykonawca niezwykle klimatycznej i nastrojowej muzyki.

Koncert ma charakter charytatywny.  Dochód ze zbiórki, która prowadzona będzie w trakcie koncertu, ale też i przy wydawaniu zaproszeń przeznaczony zostanie na zakup protezy dla Adasia Woźnicy – ucznia trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków w Tomaszowie Mazowieckim.
Adaś urodził się z wieloma wadami, jedną z nich jest brak prawej nogi . Do poruszania się konieczna jest proteza, dzięki której może uczęszczać do szkoły, biegać, jeździć na rowerze oraz nartach. Proteza, wraz z jego rozwojem, wymaga częstych napraw i wymian, dlatego też potrzebna jest każda pomoc. Adam jest podopiecznym fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Dzięki Państwa pomocy Adaś będzie miał szansę rozwijać się wraz z rówieśnikami, co sprawia mu ogromną radość.

Zaproszenia na koncert będzie można otrzymać w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, budynek C, pokój 1 już od 16 października (poniedziałek).

Plakat promujący imprezę

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij