Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Majówka w Skansenie

Każdy kto odwiedził 2 maja Skansen Rzeki Pilicy nie mógł narzekać na nudę. Nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci i jak i ich rodziców. Na majówce historycznej bawiliśmy się z grupą cyrkową Carnival. Można było także oglądać wystawę „Pilicka Flotylla” stworzoną przez m.in. Andrzeja Kobalczyka. Świetny występ dali Dominika Żukowska i Andrzej Korycki.

Zdjęcie ze Skansenu Rzeki Pilicy

W trakcie majówki prezydent Marcin Witko podziękował również Andrzejowi Kobalczykowi, wieloletniemu dyrektorowi Skansenu Rzeki Pilicy, który przeszedł na emeryturę. Bez wątpienia bez jego wieloletniej pracy Skansen Rzeki Pilicy nie powstałby w Tomaszowie Mazowieckim. Jak mówił Andrzej Kobalczyk, przejście na emeryturę stanie się dla niego okazją do powrotu do pasji dziennikarskiej, ale nie przeszkodzi w dalszej współpracy ze Skansenem. Życzymy samych sukcesów i dużo zdrowia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij