Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Magiczny koncert w MCK Browarna

„Przetańczyć całą noc” – taki tytuł nosił koncert, który odbył się 23 lutego w Miejskim Centrum Kultury Browarna. To już kolejne wydarzenie, w którym swoim talentem wokalnym pochwalili się artyści Teatru Piosenki, który działa w MCK pod kierunkiem Katarzyny Gojlat.Koncerty, a właściwie muzyczne spektakle, Teatru Piosenki zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tak było i tym razem, bo publiczność wypełniła salę MCK Browarna do ostatniego wolnego miejsca.

W programie piątkowego koncertu pt. „Przetańczyć całą noc”, do którego scenariusz ułożyła Katarzyna Goljat, znalazły się tym razem znane arie, duety operetkowe i musicalowe oraz przeboje światowej estrady. Usłyszeliśmy m.in. takie utwory jak: „Bella Donna” i „Appassionata” z repertuaru Janusza Gniatkowskiego, „Co się dzieje, oszaleję” z „Księżniczki Czardasza” E. Kalmana, „Hallelujah” L. Cohena, „To świt, to zmrok” z musicalu „Skrzypek na dachu” i wiele innych.Na scenie – solo i w duetach – zaprezentowali się: Agnieszka Dąbrowska, Beata Dembowska, Mateusz Sitkiewicz, Mieczysław Kincel, Czesław Mincer, Mateusz Habiera i Mateusz Grabowski.

Na powtórkę koncertu zapraszamy 22 marca o godz. 18 do MCK Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Bilety w cenie 15 zł można kupić w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz online przez Biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Teatr-Piosenki-Przetanczyc-cala-noc/Tomaszow-Mazowiecki.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij