Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Lolki” w Dwunastce

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 już po raz dwunasty, 5 kwietnia, świętowała Dzień Patrona - Jana Pawła II.

 Dzień Patrona w SP 12

 Tegoroczne obchody po raz pierwszy zostały uświetnione ceremonią wręczenia podziękowań i statuetek „Przyjaciel Szkoły – Lolek”:

  • Panu Marcinowi Witko – Prezydentowi Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, którą przekazano na ręce pani Zofii Szymańskiej - Zastępcy Prezydenta Miasta;
  • Ceramice Paradyż Sp. z o.o. – liderowi w produkcji płytek ceramicznych na rynku krajowym i zagranicznym, którą odebrał Pan Piotr Tokarski - Wiceprezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż ds. Handlu.

Mottem przewodnim podziękowań  za okazywaną pomoc stały się słowa Papieża Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” .

W ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły odprawiona została Msza św. w kościele parafii Św. Antoniego oraz odbyła się uroczystość przy kamieniu pamiątkowym przed budynkiem szkolnym, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze. W murach szkoły wszyscy zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez uczniów SP 12, którego mottem były słowa: „…by każdy był dobry jak chleb”.

Źródło: SP 12


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij