Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Lokomotywą po wiedzę ‒ weź udział w projekcie

Jeżeli chcesz rozwijać swoje pasje, leży ci na sercu dobro środowiska, chcesz poznawać nowych, interesujących ludzi i ciekawe miejsca, masz od 7 do 14 lat, możesz zgłosić się do projektu ekologiczno-artystycznego „Lokomotywą po wiedzę – eco fashion”. Udział w nim jest bezpłatny.

 
lokomotywą po wiedzę 2020 nabórW programie m.in.  wizyta w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, warsztaty w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i w Politechnice Łódzkiej oraz konkurs na najlepszy strój eko zaprojektowany i wykonany przez uczestników projektu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca br. pod numerem tel. 44 724-51-92 oraz w sekretariacie Tkacza ‒ filii Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Niebrowskiej 50. O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udziela Anna Myszewska.

Projekt „Lokomotywą po wiedzę – eco fashion” dofinansowany został ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, a jego realizatorem jest Łódzki Dom Kultury we współpracy m.in. z Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.  

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij