Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Lokalni przedsiębiorcy zdobywają zagraniczne rynki

Miasto Tomaszów Mazowiecki wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami są uczestnikami jednej z największych imprez gospodarczych w Europie promującej branżę ogólnobudowlaną- Międzynarodowych Targów SAIE BOLOGNA we Włoszech.
targi dla przedsiebiorców we włoszech

W ramach otwartej rekrutacji do wyjazdu zakwalifikowały się następujące firmy z terenu powiatu tomaszowskiego:

  1. Invertek Drives Polska Sp. z o.o.
  2. Firma „PASJA” Rafał Nagórka
  3. EKO-SERWIS Technika Grzewcza Beata Forczmanowicz
  4. HYDROGEOWIERT Sp. z o.o.

Celem wyjazdu jest pomoc w ekspansji i internacjonalizacji gospodarczej przedsiębiorców reprezentujących MŚP ze specjalizacji regionalnych

Przedstawiciele firm uczestniczących w targach zagranicznych mają zorganizowanych szereg spotkań biznesowych zmierzających do nawiązania nowych kontaktów gospodarczych.

Wyjazd zorganizowano dzięki realizacji projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego”, dofinansowanego w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

logo projektu 1

logo gospodarczeTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij