Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Lokale mieszkalne i socjalne. Wydłużony termin na złożenie wniosku aktualizacyjnego

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. informuje, że dla osób zakwalifikowanych do najmu lokalu mieszkalnego bądź socjalnego z zasobów komunalnych, które nie złożyły w kwietniu br. wniosku aktualizacyjnego został wyznaczony dodatkowy termin na jego złożenie do dnia 14 czerwca 2017 r. Termin został wydłużony z inicjatywy Komisji Mieszkaniowej w Radzie Miejskiej.

Zapraszamy wszystkie osoby figurujące na liście osób oczekujących na najem lokalu mieszkalnego bądź socjalnego z zasobów komunalnych, które z różnych przyczyn nie złożyły wniosku aktualizacyjnego w pierwszym terminie do siedziby Tomaszowskiego TBS Spółka      z o.o. przy ul. Majowej 15, pokój nr 2 w nieprzekraczalnym terminie do 14 czerwca 2017 r.

We wniosku aktualizacyjnym należy przedstawić warunki mieszkaniowe, załączyć dokumenty potwierdzające dochody członków gospodarstwa dokowego z ostatnich 6 miesięcy (za dochód uważa się wszelkie przychody po odliczeniu kosztów ich uzyskania oraz po odliczeniu składek na ubezpieczenie emerytalne i rentowe oraz ubezpieczenie chorobowe, określone w przepisach o systemie ubezpieczeń społecznych, chyba  że zostały już zaliczone do kosztów uzyskania przychodów) oraz przychody nieopodatkowane takie, jak alimenty i zasiłki, do dochodu nie wliczamy świadczeń z programu 500+

 Prosimy o rzetelne i terminowe dokonanie aktualizacji danych, ponieważ niedopełnienie obowiązku będzie skutkowało skreśleniem z listy ubiegających się o mieszkanie komunalne.

Wszelkie informacje w sprawie sposobu wypełniania formularzy można uzyskać pod nr tel. (44) 724-64-20 wewn. 213 lub osobiście w pok. nr 2 Tomaszowskiego TBS przy ul .Majowej 15.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij