Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Letnia Scena Artystyczna – zagrają „Urwani z wesela”

Jesteś fanem bałkańskich rytmów? Lubisz żywiołową, skoczną muzykę? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na koncercie zespołu "Urwani z wesela". Wydarzenie odbędzie się w piątek, 21 lipca o godz. 20 na pl. T. Kościuszki (płyta główna) w ramach cyklu Letnia Scena Artystyczna.


Zespół powstał w 2018 roku w Łodzi. Po raz pierwszy w naszym mieście wystąpił w 2019 roku w pięcioosobowym składzie w konkursie Konfrontacje Muzyczne o nagrodę Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie zdobył pierwsze miejsce. Obecnie orkiestra liczy siedmiu muzyków, grających głównie na instrumentach dętych. Inspiracje czerpią z tradycyjnej muzyki orkiestr dętych Półwyspu Bałkańskiego. Sami reklamują się tak: „W bałkańskich rytmach porwiemy do tańca nawet największego kanapowca”.

Przed koncertem "Urwanych z wesela" o godz. 18 w ramach Open Stage zagra nasz lokalny zespół "Kazzu". Zapraszamy. Wstęp wolny.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij