Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Laureaci „Ekopocztówki” odebrali nagrody

Igor Lober, Lena Pawelec, Lena Misiak, Jakub Łącki oraz Zuzanna Linowska zostali laureatami pierwszych miejsc w tegorocznej edycji konkursu plastycznego „Ekopocztówka”, którego organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym odbyło się w piątek, 26 listopada w MCK Browarna.

Konkurs skierowany był do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu miasta. Ich zadaniem było wykonanie prac plastycznych o tematyce ekologicznej w dowolnie wybranej technice. Do 15 listopada do Miejskiego Centrum Kultury wpłynęło 213 rysunków, wyklejanek, kolaży itp., spośród których jury w składzie: Ewa Bernacka – technik plastyk, starszy bibliotekarz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Maz., Tomasz Rogaczewski – leśniczy w Nadleśnictwie Smardzewice oraz Bożena Gajda – plastyk, specjalista w Miejskim Centrum Kultury wyłoniło zwycięzców tegorocznej edycji. Nagrody i wyróżnienia przyznano w czterech kategoriach wiekowych (Protokół Jury w załączniku).

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij