Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Lato z MCK-iem

Warsztaty artystyczne, koncerty, zabawy taneczne i inne atrakcje czekają przez najbliższe tygodnie na tych, którzy będą chcieli spędzić wolny czas z Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Udział w zapowiadanych wydarzeniach jest bezpłatny.

„Czwartkowe koncerty tarasowe”- pierwszy z nich pn. „Fajf z DJ-em” odbędzie się 16 lipca o godz. 17 w MCK MOK. Będzie można posłuchać muzyki, ale także pokręcić się w jej takt na parkiecie.

Cyklicznie przez najbliższe tygodnie organizowane będą również „Kulturalne piątki z MCK”.

W ich ramach 17 lipca zapraszamy do parku Bulwary na warsztaty perkusyjne ph. „Łubu dubu” połączone z zabawą integracyjną. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą „instrumentów perkusyjnych”, czyli np. łyżek, pokrywek, garnków itp. Warsztaty poprowadzą Dominik Czwartek i Kamil Wrona.

 

Ze względu na sytuację epidemiczną prosimy uczestników wydarzeń o zachowanie dystansu społecznego oraz stosowanie się do poleceń organizatorów.

 

Więcej informacji można uzyskać w Miejskim Centrum Kultury pod numerem tel. 44 712-23-69.

 

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij