Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kulturalny piątek w rytmie fit

Za nami Maraton Fitness. Przez dwie godziny, 7 lipca, tomaszowianie wspólnie ćwiczyli na płycie placu Kościuszki. Impreza odbyła się w ramach cyklu "Kulturalnych piątków". Uczestnicy rekreacyjnych zmagań udowodnili, że fitness to sposób na życie, dobrą formę i samopoczucie.

Zdjęcie z maratony fitness

Nad przedsięwzięciem czuwali profesjonalni trenerzy: Katarzyna Tomczak oraz Artur Idzik z Fanti Fitness, Mariusz Marusik, Natalia Pigoń i Dawid Izbiński z LV Gym. Na maraton składało się kilka bloków tematycznych: zumba, ćwiczenia na mocne nogi i zgrabną figurę, armwrestling, strong by zumba, trening na rowerze stacjonarnym. Sympatycy fitnessu mieli okazję sprawdzić swoją kondycję, wypróbować własne umiejętnościami rytmiczno - taneczne.  Imprezę uatrakcyjniły Wołyńskie Słowiki swoją muzyczno - taneczną prezentacją.

Partnerami maratonu byli: Ceramika Paradyż, LV Gym, Fanti Fitness, Fiero Pizza, Natur House, Oriflame, MIRMED, Medycyna Estetyczna, Dr Nona International Ltd. , Figuromania Studio Modelowania Sylwetki, Mary Kay - Kosmetyki i perfumy. Na wszystkich uczestników imprezy czekały tego dnia nagrody od partnerów.

Koordynatorem Maratonu Fitness była Katarzyna Wojtaszczyk z Miejskiego Centrum Kultury, która cyklicznie inicjuje maratony w filii Tkacz.

W najbliższy piątek, 14 lipca, serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na Wojewódzkie Obchody Święta Policji, szczegóły na plakatach.

 

Źródło: MCK

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij