Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konkurs plastyczny „1918-2018 – 100 lat Niepodległej”

Setną rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę obchodzić będziemy w listopadzie bieżącego roku. Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Dostrzegając potrzebę szczególnego uhonorowania tej rocznicy, także poprzez formy artystyczne, MCK zaprasza do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym „1918-2018 - 100 LAT NIEPODLEGŁEJ”. Patronat nad konkursem objął Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko.

 


Konkurs, adresowany jest do uczniów tomaszowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ma zainteresować dzieci i młodzież znaczeniem tego wydarzenia, a także przybliżyć historię oraz znaczenie symboli narodowych.

Zgłoszenia do udziału w konkursie oraz przyjmowanie prac konkursowych odbywa się w terminie od 20 marca do 20 kwietnia 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury, filii DOK przy ul. Gminnej 37/39 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-17).

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastąpi w dniu 3 maja 2018 r. podczas obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Tomaszowie Mazowieckim.
Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie http://mck-tm.pl/sto-lat-niepodleglej/

Źródło: MCK

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij