Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konfrontacje Muzyczne. Zgłoszenia do 19 czerwca

W ramach festiwalu „A może byśmy tak… do Tomaszowa”, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się Konfrontacje Muzyczne o nagrodę Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko. Koncert zespołów, które zgłoszą się do konkursu odbędzie się w sobotę 24 czerwca w godzinach od godz. 19.30 na tomaszowskich Błoniach.

FOTO

Do udziału w konkursie mogą się zgłaszać wokaliści, zespoły wokalno-instrumentalne, grupy muzyczne nieformalne z województwa łódzkiego. W tym roku pierwsze trzy nagrody przyzna jury. Zostanie również przyznana nagroda publiczności. W puli nagród konkursu jest 6 tys. złotych. Laureat I miejsca wystąpi także 25 czerwca przed koncertem Natalii Kukulskiej.

Zgłoszenia należy nadesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 czerwca 2017 r. na adres Organizatora – Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, pl. Kościuszki 18, 97- 200 Tomaszów Maz., tel. 44 712 23 69, kontakt@mck-tm.pl

Liczy się data stempla pocztowego lub data wysłania maila wraz z kartą zgłoszeniową.

Zapraszamy do udziału w konfrontacjach!

Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18, tel. 44 712 23 69, kontakt@mck-tm.pl)


Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij