Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-08-26

Koncert zespołu Lady Pank- informacje dla uczestników

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się piknikiem Lokalni Niebanalni  oraz jego finałowym koncertem zespołu Lady Pank, informujemy, że impreza ta ma charakter masowy, w związku z powyższym jesteśmy zobowiązani do przestrzegania określonych przepisów wynikających z „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2” oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11 czerwca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń́, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

 

Wszystkie osoby, które chcą̨ wziąć́ udział w wydarzeniu powinny okazać się dowodem szczepienia. Zarówno uczestnicy zaszczepieni jak i niezaszczepieni otrzymają̨ jednakowe opaski na rękę̨. Powyższe regulacje mają na celu możliwość określenia liczby uczestników wydarzenia niezbędnych do zachowania zasad imprezy masowej wynikających z przytoczonych przepisów.

Prosimy także o zachowanie dystansu oraz o posiadanie maseczek.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij