Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2017-01-24

Koncert „Trochę wspomnień z tamtych lat…”

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. 21 stycznia w sali Kina Włókniarz w Tomaszowie Mazowieckim odbył się już po raz IV koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka – „Trochę wspomnień z tamtych lat”.

Zdjęcie z koncertu "Tochę wspomnień z tamtych lat..."

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt z Przedszkola nr 17. Dla gości przygotowano wspaniały program artystyczny. 
Wykonawcami byli: Martyna Majda, Katarzyna Garczynska, Jagoda Kucharska.
Dziadkowie  mogli poczuć się przez chwilę, jakby byli w Teatrze, a to wszystko za sprawą gwiazdy koncertu Pani Ewy Sonnenburg aktorki Teatru Powszechnego w Łodzi.

Program prowadzili: Iwona Rybak i Tomasz Pawlik. .Po koncercie zaproszono wszystkich na poczęstunek ufundowany przez parafię św. Antoniego.

Organizatorem koncertu było sanktuarium pw.Św. Antoniego i Rycerze Kolumba Rady 15622 w Tomaszowie Mazowieckim przy udziale Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.

Organizatorzy dziękują gościom za wspólnie spędzony czas i przyjęcie zaproszenia.

Źródło: Parafia św. Antoniego


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij